TESO | Sağlık & Estetik Turizm Fuar Organizasyonu

Ziyaretçi – 478

ZİYARETÇİ KILAVUZU

Home ZİYARETÇİ KILAVUZU

Fuar Rehberi

EXPO TESO 2022 dijital Fuar Rehberini cihazınıza indirip kaydedebilirsiniz. Fuar günü girişte ilaveten baskılı olarak sergilenecektir.
Fuar Rehberini indir

Online Bilet

EXPO TESO 2022 fuar biletinizi almak için bilgilerinizi online doldurabilir ve cihazınıza kaydedebilirsiniz. İsterseniz çıktısını alabilirsiniz.
Bilet almak istiyorum

Etkinlik Broşürü

EXPO TESO 2022 fuar broşürünü dijital olarak cihazınıza indirip kaydedebilirsiniz. Fuar günü girişte ilaveten baskı olarak sergilenecektir.
Etkinlik Broşürünü indir
Sağlık & Güzellik herkesin hakkı

Hayallerinizi gerçekleştirin!

Gözlerinizin görüş gücünü mü düzeltmek istiyorsunuz?
Türkiye'nin en üst düzey göz kliniklerinin temsilcileri ile doğrudan göz göze buluşun, bilgi alın ve tatil yapar gibi randevunuzu planlayın.

Diş sağlığınız için protez veya implant mı düşünüyorsunuz?
Diş sağlığınızın ihtiyacı için Türkiye'nin emsalsiz diş kliniklerinin temsilcileri ve doktorları ile birebir görüşün ve randevu alın.

Ameliyatlı veya ameliyetsız herhangi bir estetik uygulaması mı istiyorsunuz?
Türkiye'nin dünya çapında en kaliteli ve uzman estetik cerrahlarına danışın ve hayalinizdeki görünüme kavuşun.

Saçlarınız döküldü ve tekrar eski haline mi kavuşmak istiyorsunuz?
Saçlar, insanların dış görünümünde önemli bir yere sahip. Türkiye, saç ekimi konusunda estetik dünyasında ünlü uzman kadrosuyla her derde çare bulmakta. Gelin, kendiniz sorun, bilgilenin ve randevunuzu alın.

Ayrıca, kalp ve damar hastalıkları, ortopedik tedaviler, kök hücre uygulamaları, organ nakli gibi sayısız medikal hizmetlerle Türkiye lider olma yolunda başarıyla yürümekte.

İDDİALIYIZ:

Türkiye, dünya çapında en iyiler arasında yer alan doktorlara, medikal hizmetlere, hastane ve kuruluşlara ve estetik uygulamalara sahip.

İlk kez Mayıs 2022’de Almanya’da yalnızca Türkiye’nin sağlık ve estetik sektöründen katılımcılara adanmış bir fuar olarak
TESO | Sağlık & Estetik Turizm Fuarı  Almanya’nın gözde fuar şehri Düsseldorf’da medikal ve estetik hizmetlerini ayağınıza getiriyor. Bu fırsatı kaçırmayın ve ziyaretinizle katılımcı kuruluşları ve Türkiye’yi onurlandırın. Sizleri fuarda görmekten ve en iyi şekilde ağırlamaktan kıvanç duyarız.
5 yıldızlı otel konforunda

Sağlık & Tatil bir arada

Alışılagelmişlerin ötesinde, en güzel yerlerde ve en konforlu kliniklerde en üstün sağlık hizmetleri en uygun fiyatlarla siz sevgili müşterilere  Türkiye’de sunuluyor. Bunu kanıtlamak için hizmetleri bir çatı altında Almanya’nın Düsseldorf şehrinde sergiliyoruz.
TESO | Sağlık & Estetik Turizm Fuarına gelin, görün, sağlığınız & güzelliğiniz için harekete geçin.